Archiwum, Październik 2012

Zapraszamy Was w ostatni weekend października na nasze koncerty: Markowe Szczawiny 26 X
http://www.facebook.com/events/388023724604446/
Katowice 27 X
http://www.facebook.com/events/485783654774450/
Kraków 28 X
http://www.facebook.com/events/282468445188109/

Zapraszamy Was serdecznie w najbliższy piątek (26.X) do Schroniska na Markowych Szczawinach pod Babią Górą. Będzie to kolejne nasze spotkanie z muzyką w tym schronisku po dłuższej przerwie - przed kilu laty śpiewogrania odbywały się tu regularnie.  Początek naszego grania o godzinie 20:30... ale pewnie będzie kwadrans akademicki dla tych, co już w piątek idą przez Babią... Rano planowane jest indywidualne wyjście na wschód słońca. No ale jak będzie ze wstawaniem to się jeszcze okaże. Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji na stronie Schroniska:

http://www.markoweszczawiny.pttk.pl/

Drodzy Przyjaciele, witamy Was w naszym nowym wirtualny domu – Domu o Zielonych Progach. Mamy nadzieję, że nasz nowy Dom będzie dla Was jeszcze bardziej przyjazny i gościnny, i ułatwi Wam kontakt z nami oraz spotkania koncertowe. W tym roku dużo wydarzyło się w naszym zespołowym życiu. W 11-lecie istnienia nagraliśmy po kilku latach przerwy nową płytę – ŁÓDKI MARZEŃ, zawierającą 11 kompozycji. Zaczęliśmy także grać więcej indywidualnych koncertów, co – mamy nadzieję – przyczyni się do częstszych spotkań z Wami. Czekamy na Wasze sugestie i uwagi, mamy jednak nadzieję, że już teraz nowa strona spełni Wasze oczekiwania, podczas Waszej gościny tutaj.

Tym samym żegnamy się ze starą, dotychczasową stroną. Pragniemy jednocześnie podziękować - Jurkowi Dziedziczakowi (http://jerzydziedziczak.com) za wkład fotograficzny w stworzenie tej strony, okładki nowej płyty i nasz wizerunek oraz Eli i Grzegorzowi z pracowni Splashart za ogromne osobiste zaangażowanie w opracowanie, przygotowanie i wdrożenie w życie projektu nowej strony.

DoZP

Już w październiku 9 koncertów - jak Polska długa i szeroka... Mamy nadzieję spotkać się choć z częścią z Was na naszej jesiennej trasie