Archiwum, Kwiecień 2013

Zapraszamy na kolejne koncerty już w maju i kolejnych miesiącach

W najbliższym czasie:

03.05. - Cisna, Bieszczady;

04.05. - Przemyśl;

24.05. - Busko Busko;

25.05. - Klimontów;

26.05. -Ostórw Wielkopolski

Więcej: http://dom.art.pl/koncerty

Zakończylismy naszą kwietnią trasę koncertową, - 4 dni, 4 koncerty, sesja zdjęciowa do piosenki "O Życiu", niezliczone ilości kaw z mlekiem i niezliczone kilometry i... Wasz uśmiech na twarzy :-)

Dziś wspomnienie koncertowe pierwsze - z Torunia - zdjęcia autorstwa naszego Przyjaciela Michała Wuki.

Prezentujemy Wam dziś oficalny klip z koncertu piosenki PRZED DROGĄ, sł K. Węgrzyn. muz. B. Zalewski. materiał zrealizowano podczas tegorocznego koncertu w Old Timers Garage (Katowice) 17 marca.  Pomysł, zdjęcia, przygotowanie i obróbka Paweł Kijak, któremu serdecznie dziękujemy za przygotowanie materiału. Zapraszamy do słuchania!

Jeśli planujecie długi weekend w Bieszczadach serdecznie zapraszamy Was na nasz koncert w CISNEJ 3 maja o godzinie 19:00.

Bilety w rzedsprzedaży w cenie 25 zł do nabycia w GCKiE Cisna tel. 013 468 64 65 , email: informacja@cisna.pl

W dniu koncertu po 16:00 bilety w cenie 30 zł.

Okazuje się, że zagracie w Śremie jak nam przypomniał nasz Przyjaciel Maciej po raz 5 - WOW! W tym momencie, za Maćkiem trochę wspomnień:
a) 11.04.2008r. - debiut muzyków "Domu o ZP" w Śremie! Koncert w kinoteatrze "Słonko". Na scenie zaprezentowali się:
Basia, Wojtek, Marcin, Bartek, Mieszko Stanisławski i Daniel Madej. Miło wspominam tamte czasy:).
b) 24.04.2009 r. - powrót "Domu..." do Śremu. Zagraliście w identycznym składzie jak w 2008 roku. Ciekawostką, niespodzianką był... support:). Występ "Domu" poprzedził niezapomniany (dla mnie) mini koncert duetu "Ze Starej Szuflady"...czyli Wojtek&Michał - "Bartne" "chodzi" za mną do dziś...
c) 14.05.2010r. - trzecia wizyta "Domu" w śremskim "Słonku", już bez Daniela i Mieszka, ale z perkusistą Maćkiem...koncert cudny, ale za krótki!
d) maj? czerwiec? 2011r. - "Dom o ZP" gra w hali "Bazar" - miesjce zupełnie inne niż Słonko ...koncert z gościnnym, występem Oli Kiełb.
e)2012 - przerwa..........................................................................."Dom" wędruje po Polsce, omijając szerokim łukiem Śrem:)
f) 18.04.2013r. - muzycy "Domu" w składzie: Basia, Wojtek, Bartek, Marcin, ???? (!) przybywają po raz 5 do Śremu. Koncertują w wypełnionym do ostatniego miejsca "Słonku". Grają cudnie i dłuuuuugooooooooooooo:):):). Niektórzy nerwowo spogląda na zegarek, a "Dom" nie schodzi ze sceny przez ponad 2 godziny. Fani są zachwyceni...:) Tak trzymać!

Dzięki Maćku za garść wspomnień i zapowiedzi, zegarek wyłączamy zaraz po "starcie" koncertu. :-)