Archiwum, Maj 2013

Telewizja Ponidzie przygotowała dla nas wszystkich miłą niespodziankę – udostępniła dziś transmisję online z Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona na swojej stronie internetowej. Tymczasem o 19:00 zaczyna się nasz koncert :-).

Aby odtworzyć transmisję musicie mieć zainstalowanego Winampa albo darmowy player VLC.

Już wkrótce, zapraszamy :  Busko, Klimontów, Ostrów Wielkopolski, Włbrzych (Jedlina Zdrój), Mielec, a może coś jeszcze :-)

Kolejna nasz piosenka z płyty ŁÓDKI MARZEŃ doczekała się wersji filmowej video.  Piosenka Zmierzch w górach (Znowu góry dymią), bo o niej tu mowa, to bieszczadzka opowieść o górach. Klip do niej został zrealizowany podczas tegorocznego wiosennego koncertu w Teatrze Old Timers Garage w Katowicach. Cały mataeriału przygotowała i opracował nasz przyjaciel Paweł Kijak, któremu serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie na koncerty :-)

zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania naszej piosenki O Życiu z płyty ŁÓDKI MARZEŃ na naszym kanale na Yotube! Zdjęcia do piosenki powstały w czasie ostatniego koncertu w Warszawie. Był to bardzo aktywny i miły czas. Słonecznie. Pogaduchy. Przyjaciele. Jednym słowem była dobra zabawa, a jej częściowy zapis na klipie do piosenki :-)

W Bieszczadach jak w domu, za każdym razem spotykamy Wasze uśmiechniete twarze i miło jest Was widzieć :-) Tym razem w Cisnej, w kameralnych warunkach. Było i słońce i wiosenna burza przed koncertem. Wieczirem gwiazdy na niebie a rano góry dymiły po deszczu jak w pisoence... Pięknie jest tu wracać. Do zobaczenia wkrótce :-)

DoZP