Archiwum, Czerwiec 2013

Zapraszamy do obejrzenia, wysłuchana i zaśpiewana z nami piosenki Odległość podczas tegorocznej Yapy w Łodzi. Na scenie wraz z nami jako solista na wokalu, gościnnie  nasz przyjaciel Adam Rymarz.

Zapraszamy kochani na spotkania z nami podczas tegorocznych wakacji w Górach i nie tylko, ilość koncertów może ulec zwiększeniu :-)

Podczas FESTIWALU SZTUK NIEBANALNYCH PATERSKIE ANIOŁY 2o13 będą prowadzone różne warsztaty artystyczne. Jedne z nich -  improwizacji skrzypcowych poprowadzi nasz skzypek Marcin Skaba. Co ważne warsztaty są niodpłatne i każdy kto choć trochę gra na skrzypcach moze w nich wziąść udział, więcej o warsztatach (są jeszcze woklane, taneczne, graficzne, foto, wokalne!) i zasadch uczestnictwa przeczytacie na stronie Pasterskich Aniołów:

http://pasterskieanioly.pl/?warsztaty,116

Dziękujemy za ostatni koncert w Jedlince - się zaskoczyliśmy, bardzo pozytwnie, nowe miejsce, nowe twarze, choć kilku "Domokrążców" też było :-) No i przede wszystkim atmosfera niesamowita, chciałoby się grać i grać.... ale może się spotkamy jeszcze niebawem - najbliżej, najsybciej Pasterka - 29.06 i Andrzejówka w październiku....

Tutaj możecie oglądnąć krótki reportaż z koncertu: