Archiwum, Lipiec 2016

Kochani!
Jest już (niestety) po koncercie na Śnieżniku, u nas ogromne wzruszenie i podziw dla Was Jak zawsze bardzo pozytywnie nas zaskoczyliście - frekwencją, odpornością na deszcz (no trochę popadało)

i tym ogromnym entuzjazmem, którego mimo aury Wam i nam nie zabrakło Bardzo, bardzo Wam dziękujemy...

Premiera nowej płyty dokonała się także dzięki Wam, za co jeszcze raz dziękujemy.
Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

 

fot. Kamil Szyszka

 

Komentarzy:
0
, czytaj więcej >

Kochani dziekujemy! Udało się nam zebrać potrzebne śordki na wydanie płyty z Waszym udziałem! Nieniejszym ogłaszamy, że stała się ona faktem. Wszystkie osoby, które wsparły projetk - nagrody zostaną wysłane pocztą. Każdy z naszych fanów, który chciałby zakupić nowy album - zapraszmay na koncerty i na Sklep W górach: https://sklepwgorach.pl/plyty-cd/1284-CD-Dom-o-Zielonych-Progach-Prawie-...

 

 

Komentarzy:
0
, czytaj więcej >

Kochani!

Koncert „W górach jest wszystko co kocham”  na Śnieżniku już  16 lipca. Cieszymy się,  że tak licznie się zapowiadacie J Obchodzimy  w tym roku swoje 15-lecie.  Z tej okazji przygotowuje  dla Was nową płytę – PRAWIE JAK NOWI!  Możecie zostać  naszymi współwydawcami   wspierając  projekt  jeszcze przez dwa tygodnie na portalu Polak Potrafi.  W zamian za wsparcie możecie wybrać jedną z licznych nagród, m.in.:  najnowszy album z osobistą dedykacją i odręczną numeracją,  koszulkę z logo zespołu i autografami,  bilet na koncerty czy zestaw płyt, a nawet ufundowany koncert.  Prosimy  o Waszą pomoc!  Koncert na Śnieżniku jest oczywiście niebiletowany!

LINK DO WSPARCIA: https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-domu-o-zielonych-progach

 

Komentarzy:
0
, czytaj więcej >