Archiwum, Lipiec 2016

Kochani!
Jest już (niestety) po koncercie na Śnieżniku, u nas ogromne wzruszenie i podziw dla Was Jak zawsze bardzo pozytywnie nas zaskoczyliście - frekwencją, odpornością na deszcz (no trochę popadało)

i tym ogromnym entuzjazmem, którego mimo aury Wam i nam nie zabrakło Bardzo, bardzo Wam dziękujemy...

Premiera nowej płyty dokonała się także dzięki Wam, za co jeszcze raz dziękujemy.
Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

 

fot. Kamil Szyszka

 

Kochani dziekujemy! Udało się nam zebrać potrzebne śordki na wydanie płyty z Waszym udziałem! Nieniejszym ogłaszamy, że stała się ona faktem. Wszystkie osoby, które wsparły projetk - nagrody zostaną wysłane pocztą. Każdy z naszych fanów, który chciałby zakupić nowy album - zapraszmay na koncerty i na Sklep W górach: https://sklepwgorach.pl/plyty-cd/1284-CD-Dom-o-Zielonych-Progach-Prawie-...

 

 

Kochani!

Koncert „W górach jest wszystko co kocham”  na Śnieżniku już  16 lipca. Cieszymy się,  że tak licznie się zapowiadacie J Obchodzimy  w tym roku swoje 15-lecie.  Z tej okazji przygotowuje  dla Was nową płytę – PRAWIE JAK NOWI!  Możecie zostać  naszymi współwydawcami   wspierając  projekt  jeszcze przez dwa tygodnie na portalu Polak Potrafi.  W zamian za wsparcie możecie wybrać jedną z licznych nagród, m.in.:  najnowszy album z osobistą dedykacją i odręczną numeracją,  koszulkę z logo zespołu i autografami,  bilet na koncerty czy zestaw płyt, a nawet ufundowany koncert.  Prosimy  o Waszą pomoc!  Koncert na Śnieżniku jest oczywiście niebiletowany!

LINK DO WSPARCIA: https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-domu-o-zielonych-progach