Archiwum, 08/2021

sierpień
16
poniedziałek

Kluczbork

🌍 tajemnicze
🕓 godz. 20:00
koncert Wojtka Szymańskiego w tercecie z Michałem Kucem i Martinem Kacem więcej informacji na FB!
sierpień
29
niedziela

Warszawa

🌍 Chata
🕓 godz. 20:00
Chata Numinosum, Warszawa Jazdów BILETY tylko 100 sztuk: https://biletyna.pl/koncert/Dom-o-Zielonych-Progach/Warszawa
sierpień
28
sobota

Góry Sowie

🌍 Schronisko Zygmuntówka
🕓 godz. 19:00
Kochani serdecznie zapraszamy was jak na ostatni wakacyjny koncert W górach jest wszystko co kocham do Schroniska Zygmuntówka. Koncert odbędzie się na klimatycznej polanie za schroniskiem z widokiem na dolinę i Góry Sowie. Spotykamy się tu po raz pierwszy na koncercie W górach jest wszystko co kocham! Ilość miejsc na koncert jest ograniczona wielkością polany i aktualnymi i wielkością obowiązującymi niestety ciągle przepisami. Dlatego kto planuje się z nami spotkać pod koniec sierpnia prosimy to zaplanować jak najwcześniej. Miejsc będzie dużo mniej niż to mogło się wydawać BILETY są już do kupienia, w dwóch pulach, tradycyjnie te pierwsze są tańsze: https://biletyna.pl/.../W-gorach-jest-wszystko-co.../Jugow Koncert jest koncertem siedzącą – stojącym, jak to na naszych koncertach bywa, turystycznym Nie dużą część krzeseł leżaków będzie dostępna ogólnie. Można też zabrać własne siedliska turystyczne. Najlepsza będzie koc lub karimata. Obserwujcie pogodę jak zawsze czy parasole będą potrzebne. Ale jak wiecie ze Śnieżnika i innych koncertów w górach, zawsze gramy, nawet jak jest NOCLEGI: Obecnie w schronisku jest wolnych kilka pokoi, kto ma ochotę zanocować w Schronisku – obowiązuje zasada, kto pierwszy rezerwuje ten nocuje – kolejność maili. BEZ WZGLĘDNIE należy wpisać w tytule maila temat: Nocleg na koncert W Górach jest wszystko co kocham Dla pozostałych gości, którzy przyjadą i chcą zanocować, jest przygotowane dostępne pole namiotowe oraz miejsce ogniskowe. Nocleg na polu namiotowym kosztuje 15 PLN od osoby dorosłej. Przy Schronisku jest nie duże pole namiotowe - na ok 30 namiotów, Prosimy wiec tez o rezerwacje mailowa jak powyżej z DOPISKIEM NAMIOT! Każdy namiot otrzyma numerek.
sierpień
08
niedziela

Pieniny

🌍 Muzyczna Owczarnia
🕓 godz. 19:00
Koncert w ramach wakacyjnej, górskiej trasy koncertowe. Do kultowej Muzycznej Owczarni zapraszamy w sierpniu, niedziela 08. 08. 2021 na godzinę 19:00. BILETY: https://biletyna.pl/.../Dom-o-Zielonych-Progach/Szczawnica Bilety - jest bardzo mała pula, bo to bardzo kameralny klub!
sierpień
07
sobota

Beskid Śląski

🌍 Schronisko Soszów
🕓 godz. 20:00
Kochani serdecznie zapraszamy was jak co roku na początku sierpnia na koncert W górach jest wszystko co kocham na polanę przy Schronisku Soszów w Beskidach. Pod stara lipą , w cieniu klimatycznego schroniska stanie kameralna scena z delikatnym oświetleniem. Jak co roku mamy nadzieję stworzyć z Wami i gospodarzami miejsca piękny klimat. Ilość miejsc na koncert jest ograniczona aktualnymi obowiązującymi przepisami, niestety nas też, one obowiązują. Dlatego, kto planuje się z nami spotkać prosimy to zaplanować jak najwcześniej. Miejsc będzie dużo mniej, niż to mogło się wydawać BILETY są już do kupienia, w dwóch pulach, tradycyjnie te pierwsze są tańsze: https://biletyna.pl/.../W-gorach-jest-wszystko-co.../Wisla Koncert jest koncertem turystycznym Siedzącą – stojącym jak to na naszych koncertach bywa. Nie za duża część krzeseł oraz leżaków będzie dostępna ogólnie. Można też zabrać własne siedliska turystyczne jak ktoś lubi siedzieć ale najlepsze na łąkę koce i karimaty. Obserwujcie pogodę jak zawsze czy parasole będą potrzebne. Ale jak wiecie z naszych koncertów w górach, zawsze gramy, nawet jak jest deszczowo. NOCLEGI W schronisku nie ma wolnych pokoi – jest ich kilka i sa zajęte na potrzeby koncertu. Dla wszystkich gości, którzy chcą przenocować, tak jak co roku będzie działało pole namiotowe. Miejsca starczy dla każdego Nocleg na polu namiotowym kosztuje 10 PLN od osoby dorosłej.