Grali z nami

Szymon Aleksander Piotrowski - koncertował z nami ponad 2 lata (2021, 2022) nagrał z nami  CD PYTASZ MNIE. Współpracę zakończyła nagła wyprowadzka kolegi do Austrii.

Agata Świerczyńska - występowała z zespołem przez ok 3 lata, współtworząc także indywidualny projekt z Wojciechem Szymański. Efektem tej współpracy była nagrana w duecie płyta WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS, przy udziale muzyków zespołu.

Józef Rusinowski – grał z nami na perkusji i pianinie. Pochodzi Przemyśla, gdzie się poznaliśmy.  Spotkanie z nim i wspólna muzyczna droga to trochę przypadek, a trochę zrządzenie losu, z czego oczywiście się bardzo cieszymy.  Dziś Józek gra ambitne projekty muzyczne po całym  świecie. Gra w zespole Jakuba Żeteckiego. Grał też na męskim graniu w 2022 roku

Marcin Skaba – grał z nami kilka lat, tworząc w ramach zespołu swój niepowtarzalny styl. Dynamit energii, obecnie realizuje kilka innych ciekawych projektów w tym własny wokalno-instrumentalny.

Marcin Szreter – piano, fagot. Marcin wziął udział w nagraniu z nami płyty Łódki Marzeń, gdzie gra na pianinie. Ponadto podczas wspólnych koncertów wzbogacał je też o brzmienie fagotu.

Gertruda Szymańska – współpracowała z zespołem od wielu lat, odpowiadając za brzmienie instrumentów perkusyjnych. Niepozorna z wyglądu potrafiła wprawić w osłupienie swoją grą na perkusjonaliach każdego. Jej ulubiona piosenka z naszego repertuaru to utwór Dla Don Kichota.

Paweł Harańczyk – grał z nami na pianinie.przez kilka lat. Dziś na stale koncertuje z Kaśką Sochacką.

Paweł Zając – gitara solowa, nasza przyjaźń z Pawłem zaczęła się już przy nagrywaniu piosenek "W górach... cz. VI". Na płycie Łódki Marzeń (której był realizatorem i producentem) wzbogacił nasze brzmienie o piękne i drapieżne czasami dźwięki gitary.

Łukasz Kurzydło –  wpierał nas na perkusji i perkusjonaliach przez kilka lat, obecnie przebywa na stałe w Tajlandii

Basia Mendyk – śpiewała z Domem od samego początku aż do 2016 roku.

Mieszko Stanisławski – grał z Domem w latach 2006-2010 na instrumentach perkusyjnych. Nagrał z nami CD JAM.

Monika Janik – grała z Domem od 2002 do 2010 roku, odpowiadała za partie wokalne. Nagrała z nami CD Dom o Zielonych Progach, CD JAM, CD W górach cz. I, CD W górach cz. II, CD W górach cz. III, CD W górach cz. IV, CD W górach cz. V

Daniel Madej – grał z Domem od 2002 do 2010 roku, odpowiadał za partie wokalne i grę na gitarze. Nagrał z nami CD Dom o Zielonych Progach, CD JAM, CD W górach cz. I, CD W górach cz. II, CD W górach cz. III, CD W górach cz. IV, CD W górach cz. V.

Marzena Madej – grała z Domem od 2002 do 2009 roku, odpowiadała za partie wokalne. Nagrała z nami CD Dom o Zielonych Progach, CD JAM, CD W górach cz. I, CD W górach cz. II, CD W górach cz. III, CD W górach cz. IV, CD W górach cz. V.

Edyta Madej – grała z Domem od 2002 do 2006 roku, odpowiadała za partie wokalne. Nagrała z nami CD Dom o Zielonych Progach, CD W górach cz. I, CD W górach cz. II, CD W górach cz. III, CD W górach cz. IV.

Ania Ranoszek – grała z Domem od 2002 do 2007 roku, odpowiadała za partie na flecie (sopiłki ukraińskie). Nagrała z nami CD Dom o Zielonych Progach, CD JAM, CD W górach cz. I, CD W górach cz. II, CD W górach cz. III, CD W górach cz. IV, CD W górach cz. V.

Mariusz Janik – grał z Domem w latach 2004-2006, odpowiadał za gitarę solową. Nagrał z nami CD Dom o Zielonych Progach.

Tomasz Fojgt – grał z Domem w latach 2003-2005 na gitarze basowej. Nagrał z nami CD W górach cz. II, CD W górach cz. III,  oraz CD Dom o Zielonych Progach.

Ewelina Ptasznik – grała z Domem od 2002 r do 2005 r, udzielając się wokalnie. Nagrała z nami m.in. CD W górach cz. I, CD W górach cz. II oraz CD Dom o Zielonych Progach.

Justyna Woźnicka – grała z Domem od 2002 r do 2005 r, udzielając się wokalnie. Nagrała z nami m.in. CD W górach cz. I; CD W górach cz. II oraz CD Dom o Zielonych Progach.

Paweł Fedorowicz – grał z Domem od 2002 r do 2003 r, udzielając się wokalnie i grając na gitarze. Nagrał z nami m.in. CD W górach cz. I oraz  CD W górach cz. II.