Archiwum, Sierpień 2013

Nowy dzień - nowa piosenka. Tym razem sięgneliśmy do tekstu toruńskiej poetki Wiesławy Kwinto-Koczan. Muzykę napisał do niej Bartek. Piosenka została zarejstrowana na przełomie czerwca i lipca tego roku. Możecie ją usłyszeć na najnowszej CD W górach jest wszystko co kocham cz. IX. Posłuchajcie :-)

Nie możesz puścić mojej dłoni.
Zabłądzę w tłumie, w myślach, w górach.
Razem musimy się pokłonić,
Marzeniom co się rodzą w chmurach.

Nie możesz nigdy mnie zostawić,
Na pastwę losu, gdzieś wśród ludzi.
Już nie potrafię sobie radzić,
Kolejny raz do życia zbudzić.

Nie możesz mi już zabrać słońca,
Ani oddechu, ani chleba.
Choć nie istnieje nic bez końca,
Mnie wiary aż do końca trzeba.

Kochani nie wiemy czy nie przesadziliśmy :-) W tym roku zagramy jeszcze raz w Bieszczadach,  a nawet dwa razy :-) 6.09 w Komańczy na Harasymiadzie i 7.09 w Bacówce Pod Honem (Cisna). Jesli jeszcze nie macie planów, tęsknicie za Biesami i nami, to po prostu przyjeżdzajcie. Czekamy na Was z muzyką. Góry czekają z widokami :-)

DoZP

Otrzymaliśmy nowe zdjecia od Jurka Dziedziczaka z naszego tegorocznego koncertu w Warszawie w Centrum Promocji Kultury. Trochę czasu już minęło, ale jeśli macie ochotę zapraszamy do oglądania. Jak widać na zdjęciach główną gwiazdą była Marta z Góry z Dzieckiem :P)

Zapraszamy do wysłuchania naszego najnowszego muzycznego dziecka, piosenki MODLITWA. Autorem tekstu jest istebniański poeta - Kazimierz Węgrzyn. Muzykę napisała Wojciech Szymański, a piękną aranżację na pianino przygotował Józef Rusinowski. Piosenka znajduje się na naszym kanale na serwisie YouTube. Obrazy, klatki filmowe do piosenki przygotował Paweł Kijak, któremu kolejny raz dziękujemy za zaangażowanie!

Posłuchajcie...

Już wkrótce za kilka dni odbędzie się bieszczadzki Festiwal Doliny Sanu. 17 sierpnia w Mucznem, niewielkim przysiółku w Bieszczadach odbędzie się ta piękna plenerowa impreza. Festiwal to nie tylko koncerty (oprócz nas zagra rewelacyjny Klaus Trzaska Band z Chełma oraz Wilcze Echa) ale takze spotkania i diporamy zdjeciowe bardzo dobrych fotografów na dużym ekranie - gościem będzie m. in Grzegorz Leśniewski. Ponadto spotkania z lokalną twórczością artystyczną i wiele innych atrakcji.

Nasz koncert planowany jest na godzinę 20:00

Zapraszamy

Powoli powoli wakacje zmierzają ku końcowi - zapraszamy Was jeszcze na kilka koncertów - w sierpniu w Beski Niski do Wysowej (18.08) oraz w Bieszczady do Mucznego (17.08. A jeśli macie przedłużone wakacje to także we wrześniu zobaczycie nas w Górach :-) Szczegóły na podstronie koncerty.